Skrzynka pocztowa E-MAIL w domenie POLMASTERS:

twoja_nazwa@polmasters.
pl

     Wszyscy członkowie federacji mogą za darmo otrzymać atrakcyjny adres poczty e-mail w domenie ...@polmasters.pl.  Aby założyć skrzynkę wyślij zgłoszenie na adres emial polmaster@ko.onet.pl. Podając: Imię i nazwisko, nazwę e-mail  jaka ma być przydzielona w domenie polmasters.pl. Czas realizacji to około 24h. Pamiętaj że nowa nazwa musi być inna niż konta już zajęte (patrz tabelka).

Aktualnie zajęte adresy w domenie polmasters.pl to:

Lp.:  KONTA E-MAIL - zajęte: Użytkownik:  Krótki opis:
001. admin@polmasters.pl SYSTEM adres techniczny
002. zrzuty@polmasters.pl SYSTEM adres techniczny
003. zalejko@polmasters.pl Jerzy Żalejko prywatny
004. binkowsk@polmasters.pl Feliks Bińkowsk prywatny
005. ryznar@polmasters.pl Franciszek Ryznar prywatny
006. koper@polmasters.pl Zbigniew Koper prywatny
007. bochenek@polmasters.pl Franciszek Bochenek prywatny
008. borkiewicz@polmasters.pl Andrzej Borkiewicz prywatny
009. radzicki@polmasters.pl Stanisław Radzicki prywatny
010. zylinski@polmasters.pl Jan Żyliński prywatny
011. kazmierczak@polmasters.pl Bogusław Kaźmierczak prywatny
012.  moneta@polmasters.pl Marian Moneta prywatny
014. ...@polmasters.pl twój e-mail czeka na Ciebie :)

* Osoby nie zrzeszone w federacji nie mogą ubiegać się o przydzielenie adresu email w domenie POLMASTERS. Zastrzegamy sobie prawo odmowy przydzielenia konta bez podania przyczyny. Proszę mieć na uwadze że czas odpowiedzi to około 24h. Wysyłając do nas zgłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z prawem o ochronie danych osobowych.